• Backlink makale programı,do-follow makale ekleme programı

    Backlink makale programı,do-follow makale ekleme programı,Baclink programı

     
     

Ares-Makale Post Nasıl Kullanılır

1

Ödeme ve indirme linki

 

Ares-Makale Post programı için ödeme yaparken açıklama kısmına mail adresinizi yazmayın unutmayın. Ödemenize mutakip sipariş formunu doldurarak indirme linki mail adresinize gönderilecektir. Ares-Makale Post programının amacı Wiki programından ve wiki sitelerinden farklı olan sitelere makale göndermektir.Ares-Makale Post programı dakikada 20 siteye hazırlamış olduğunuz makaleyi göndermektedir.Program lisanslı satılmakta ve harddiskinize lisanslanmaktadır.

 
2

Lisans Açılması

 

Mailinize gelen indirme linkinden programı indiriniz.Dosyaları rardan çıkartıp, programı çalıştırın, lisanslama sekmesine gelip, yönetici onay kodunu yazıp, gönderin. Yönetici onayından sonra programı, lisansladığınız bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

 
3

Program kullanımı

 

Ares-Makale Post çalıştırdıktan sonra siteleri yükle butonuna tıklıyoruz.Masa üstündeki sitelerin bulunduğu txt dosyası seçip resimli anlatımı takip ediyoruz.

Rapor Alınması

 
Listenizde yer alan sitelere makaleleriniz eklendikten sonra masa üstünden herhangi bir txt dosyasına tıklayıp raporunuzu alabilirsiniz.

 
 Powered by iy10.com & Guven.gen.tr