• Ares-WpClient Wordpress konu ekleme programı

    Wordpress konu ekleme programı,Wordpress konu ekleme botu,seo,seo araçları,seo programı

     
     

Ares-WpClient Nasıl Kullanılır

1

Ödeme ve indirme linki

 

Ares-WpClient programı için ödeme yaparken açıklama kısmına mail adresinizi yazmayın unutmayın. Ödemenize mutakip sipariş formunu doldurarak indirme linki mail adresinize gönderilecektir. Ares-WpClient programının amacı Wordpress alt yapısını kullanan bütün sitelere ve ücretsiz bloglara (wordpress.com) aynı anda eklemiş olduğunuzu konuyu, seçmiş olduğunuz kategoriye eklemesidir.Ares-WpClient programını kullanmak için Wordpress son sürümü ve uzaktan yayınlama izninin açık olması yeterli olacaktır.

 
2

Lisans Açılması

 

Ares-WpClient dağıtım ve satış hakkı EkoNet.Org'a ait olmak üzere program lisansız olarak satışa çıkartılmıştır.Site ekleme resimde gösterilmiştir.

 
3

Program kullanımı

 

Ares-WpClient çalıştırdıktan sonra eklenmesini istediğiniz sitelerin admin giriş bilgilerini ve site adını ekliyoruz.

Site Ekleme

Makale eklenmesi

Sitelerinizde yapmanız gereken değişikler

Programa ekliyeceğiniz sitelerin Wordpress son sürümü kurulu olması gerekmektedir.
Ayrıca wordpress panelden wp-admin >> Ayarlar >>Yazma >> Resimdeki kutuyu işaretleyin >> Kaydet deyip işlemi tamamlayın.

Listenizde yer alan sitelerin düzenlenmesi

Programa eklemiş olduğunuz sitelerinizi program üzerinden değiştirebilirsiniz. Programı çalıştırın Üst menü >> Bloglar Sekmesinde >>Kayıtlı Bloglar tıklayın >> Gelen Sayfada değişiklik yapacağınız sitenin üzerine sağ tıklayın istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

 
 Powered by iy10.com & Guven.gen.tr